Healthypharm Paracetamol met Coffeïne 500-50mg
Soms heb je van die dagen dat je wel een extra steuntje in de rug kunt gebruiken. Of het nu gaat om een vervelende hoofdpijn, spierpijn of gewoon een gevoel van algehele malaise, Healthypharm Paracetamol met Coffeïne kan je helpen om je snel weer wat beter te voelen. Deze combinatie van paracetamol en coffeïne is speciaal ontworpen om je pijn te verlichten en je een energieboost te geven.
Wanneer te gebruiken
Healthypharm Paracetamol met Coffeïne is geschikt voor de verlichting van milde tot matige pijn, zoals:
- Hoofdpijn
- Migraine
- Spierpijn
- Rugpijn
- Menstruatiepijn
- Koorts
Hoe te gebruiken
Het is belangrijk om de aanbevolen dosering te volgen. Neem de tabletten in met voldoende water. Het is aan te raden om de tabletten niet op een lege maag in te nemen. Raadpleeg de bijsluiter voor de exacte dosering en gebruiksaanwijzing.
Inhoud 20 tabletten
Ingrediënten
Werkzame stoffen: Per tablet 500mg paracetamol en 50mg coffeïne. Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).
Let op dit is een geneesmiddel:
Waarschuwing
Let op: Dit is een geneesmiddel! Nooit de maximale dagdosering overschrijden!
Voor geneesmiddelen geldt maximaal 3 stuks per product per klant.
In geval van aanhoudende klachten stoppen met het gebruik en raadpleeg uw arts/apotheker.
Buiten direct zonlicht bewaren op een droge, koele plaats. Buiten het bereik van kinderen houden.
Dit product mag alleen worden verkocht aan personen boven de 16 jaar of ouder
Lees voor het gebruik altijd de gebruiksaanwijzing/bijsluiter
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.